Khan Academy Eklentisi

Http://www.khanacademy.org/about adresinden: “Khan Academy, bir misyon üzerine kurulu bir organizasyon. Bize, dünya standartlarında ücretsiz bir eğitim sağlayarak eğitimin daha iyi değişmesi hedefiyle kar amacı gütmeyen bir konumdadır.

Sitenin tüm kaynakları herkes tarafından kullanılabilir. Eğer öğrenci, öğretmen, ev okulu, müdür, 20 yıl sonra sınıfa dönen yetişkin ya da dünyevi biyolojide bir bacak almaya çalışan dost canlısı bir yabancı olmanız fark etmez. Khan Academy’nin malzemeleri ve kaynakları tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir. ” Bu Kaynaklara ulaşmak için ise Videomuzu izleyin.

 

 

From http://www.khanacademy.org/about: “The Khan Academy is an organization on a mission. We’re a not-for-profit with the goal of changing education for the better by providing a free world-class education to anyone anywhere.

All of the site’s resources are available to anyone. It doesn’t matter if you are a student, teacher, home-schooler, principal, adult returning to the classroom after 20 years, or a friendly alien just trying to get a leg up in earthly biology. The Khan Academy’s materials and resources are available to you completely free of charge.”

 

IPTV İzle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here