Kids-Cave-Kodi-Addon
Kids-Cave-Kodi-Addon

Kids cave

Kids cave Kodi Addon

Şu anda, çizgi film için en iyi gerçekten niş addon Kids cave. Gençlerin çizgi filmlerinin yanı sıra genç TV şovları da sunuyor.

Kids Cave’i kurduktan sonra, çok sayıda içerik kategorisi göreceksiniz. Addon animasyonlu filmler ve TV şovlarının yanı sıra, çocuklar için yeni çıkarılan filmlerin (gerçek aktörlerle) güzel bir seçimini de beraberinde getiriyor. Addon, mevcut içeriği görüntüleyebilmek için iyi bir iş yapıyor ve hatta Disney, Pixar ve Dreamworks Animation gibi niş kategorileri sunuyor.

Yükleme Rehberi

Önce Gentec deposunu kuracağız. Daha sonra, bu depoya erişmek ve Kids Mağarası’nı kurmak için Kodi’yi kullanacağız. Hadi başlayalım.

Kodi’yi açın ve Kodi logosunun altındaki Dişli simgesine tıklayın;
Çocuklar Mağara Kodi Addon – Dişli Simge

Dosya Yöneticisi’ni başlatın ve ardından ekranın sol tarafındaki ‘Kaynak Ekle’yi çift tıklayın;
Çocuk Mağara Kodi Addon – Kaynak Ekle

Yeni açılan bir açılır pencerede, ‘<Hiçbiri>’ seçeneğini tıklayın. Ardından, aşağıdaki URL’yi dikkatlice girin: http://gen-tec.co/gentecwiz. Girişinizi onaylamak için ‘Tamam’ı tıklayın;
Sonra, bir provide Gentec ’gibi bir ad verin ve açılır pencereyi kapatmak için‘ Tamam’ı tıklayın.
Çocuklar Kodi Addon Mağarası – Gentec Dosya Kaynağı

Klavyenizdeki backspace tuşuna basarak Kodi’nin Ana ekranına dönün. Ardından ana menüde ‘Eklentiler’i tıklayın.
Çocuklar Mağara Kodi Eklentisi – Eklentiler Ana Menüsü

Sol üst köşede bir Açık kutu simgesi göreceksiniz. Bu simgeye tıklayın;
Çocuklar Mağara Kodi Addon – Açık Kutu Simgesi

“ZIP dosyasından yükle” yi seçin;
Çocuklar Mağara Kodi Addon – ZIP Dosyadan Yükle

Bir pop-up kullanarak Gentec> Gentec Wizard için Yeni Repo’ya gidin. Ardından, ‘repository.gentec.zip’ adlı dosyayı tıklayın. Depo kuruluncaya kadar birkaç dakika bekleyin;
Çocuk Mağara Kodi Addon – Gentec ZIP Dosyası

Ardından, Re Havuzdan Yükle’yi seçin;
Gentec Deposu> Video Eklentileri> Çocuk Mağarası’na gidin. Addon’un adını tıklayın;
Çocuklar Mağara Kodi Addon – Addon Genel Bakış

Son olarak, prosedürü tamamlamak için ‘Install’ düğmesine basın;
Bu kadar. Kids Cave Kodi eklentisini görebileceğiniz Eklentiler bölümüne geri dönebilirsiniz.
Çocuk Mağarası Kodi Addon: Ne Beklemeli?
Kids Cave’de yolunuzu bulmanızı kolaylaştırmak için rehberli turlar düzenledik. Ne tür içerik beklediğinizi keşfetmek için okumaya devam edin.

Sesli Kitaplar: Kodi addonsları çoğunlukla videolarla ilgilidir. Bu nedenle, sesli kitap görmek büyük bir sürpriz. Çocuk Mağarası aslında çocukların sesli kitaplarını getiren tek eklentidir, bu yüzden bu muhteşem kaynaktan yararlanmayı unutmayın.
Çocuklar Mağara Kodi Addon – Ana Ekran

Yürümeye Başlayan Çocuklar – Genç Çocuk TV Programları: Bu bölüm biraz sınırlı olsa da, küçük çocuklar için TV şovları bulabileceğiniz yerdir. Mevcut başlıklardan bazıları Peppa Pig, Dora The Explorer ve benzerlerini içerir.
Teen TV Şovları: Biraz daha büyük çocuklarınız olması durumunda, onlar için TV şovlarını burada bulabilirsiniz. Bununla birlikte, örneğin, Breaking Bad gibi burada olmaması gereken bazı başlıklar var.
Karikatürler: İsim her şeyi söylüyor. Burada Scooby Doo, Looney Tunes ve Flintstones gibi uzun bir çizgi film listesi bulacaksınız.
Çocuk Mağarası Kodi Addon – Çizgi Filmler

Kutu Kümeleri: Kısa bir film serisinin seçilmesi, birbiri ile ilgili filmleri kolayca bulabilmektir. Burada pek çok başlık bulamazsınız, ancak bu tür içerik kategorileri her zaman yardımcı olur.
Filmler: Bu karışık bir film çantası. Burada animasyonlu filmler olsa da, bazı başlıklar gençler içindir (en azından). Bu nedenle, çocuklarınızın bunu kullanmasını söylemeden önce bu bölüme göz attığınızdan emin olun.
Disney Classic Koleksiyonu: Her çocuğun seveceği Disney başlıklarının inanılmaz bir seçkisi. TV şovları, bireysel bölümler ve tam özellikli filmler de bulacaksınız.
Dreamworks Animasyonu: Son birkaç yıl boyunca Dreamworks, birçoğu burada bulunan yüksek kaliteli başlıklar üretmeyi başardı.
Çocuk Mağarası Kodi Addon – Pixar

Pixar Koleksiyonu: Dünyaca ünlü Pixar ve filmleri hakkında neler söyleyebiliriz? Muhtemelen her şeyi biliyorsunuzdur ve çocuklarınız kesinlikle onları seveceklerdir.
Film ve TV Şovu Arama: Son olarak, belirli bir şeyi bulmak için yerleşik bir arama aracını kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın ne izlemeyi sevdiğini biliyorsunuz, bu yüzden ilginç içerikler bulmak için en kolay yol.

Kids Cave

Kids Cave Kodi Addon

At the moment, the best truly niche addon for cartoons is Kids Cave. Aside from cartoons for the youngest, it also offers teen TV shows as well.

Upon installing Kids Cave, you will see a huge list of content categories. The addon brings animated movies and TV shows, as well as a nice selection of recently released movies (with real actors) for children. The addon is doing a good job of displaying the available content and even offers niche categories like Disney, Pixar, and Dreamworks Animation.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here