Hakkında
Hakkında

Hakkımızda;

Kodi’yi  seviyoruz! Bu konuda utanmadan çılgınız. Dolayısıyla, düşüncelerimizi adil, tarafsız bir şekilde anlatacağız. İşte biz bununla ilgiliyiz.

Bunu taahhüt ediyoruz çünkü Kodimag.com olarak , teknolojiye bağlıyız, kodi ve benzeri uygulamaları yakından takip ediyoruz,

2017 Yılı sonunda sitemiz hayata geçti, günlük 500-1000 arası ziyaretçimiz var, ve her geçen gün artıyor…

Kodimag.com size en havalı yeni şeyleri anlatacak. Size özgün teklifler ve özel erişim sunmak için çok çalışacağız. Daha ayrıntılı ve daha dikkatli inceleyeceğiz. Nasıl çalıştığını açıklayacağız.

Kodimag.com’ da listelenen tüm bilgiler web’de başka yerlerde bulunmaktadır. Herhangi bir videoya, filmin, medya dosyasına, canlı yayına ev sahipliği yapmamıza, yüklememize veya bağlamamaktayız. Kodimag, cihazınıza akışı yapılan / cihazdan gelen içeriğin doğruluğundan, uygunluğundan, telif hakkından, yasallığa, terbiye durumundan veya diğer herhangi bir yönünden sorumlu değildir . Kodi, Team Kodi veya XBMC Vakfı’na bağlı herhangi bir başka şekilde bağlı değiliz. Cihazlarınıza yüklü üçüncü taraf eklentileri bize ait olmadıkları için hiçbir destek vermiyoruz. Tüm yasal ve yasal zorunluluklarınıza uymanızı sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Şüpheniz varsa kullanmayınız. Yazdığımız içerik bir kurum, kişi, kısacası özel yada tüzel kişileri rahatsız ederse o yayını kaldırmaya hazırız..

Şimdiden Teşekkürler…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here